Forum o laptopach na WybieramLaptopa.pl - laptopy do gier i domu
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Jaki laptop do zastosowań mobilnych
W dółNowy wątekOdpowiedz
TEMAT: Używany laptop mobilny
Mateusz

Używany laptop mobilny 2 mies., 2 tygodni(e) temu  
Chciałem się ograniczyć do 1700 zł, żeby coś sensownego kupic jestem gotowy na używany. Do czego? praca związana ze studiami - oprócz biurowych rzeczy biorę się za programowanie w rodzinie języków C, obejrzeć jakiś film. Wolałbym coś lżejszego; mam też zamiar postawić linuxa.
przyglądałem się takim:
coś z serii Latitude, których jest pełno:

www.olx.pl/oferta/dell-latitude-e6430-i5...i-CID99-IDi9jYD.html

Opinie o tej serii są bardzo pozytywne, jedynie trochę ważą [:(] pytanie czy praca będzie komfortowa wybierając mniejszą jego wersję? Są 12,5", mało mi się wydaje.

Oprócz tego napotkałem w Poznaniu (tu bym raczej szukał jeśli od osoby prywatnej) Lenovo Yoga 2 pro, już byłem prawie zdecydowany, ale sprzedano za 1700. Miał ktoś do czynienia z procesorami niskonapięciowymi, coś ciekawego? Z ciekawości wpisałem na allegro

allegro.pl/ShowItem2.php?item=6518572898&ref=last-visited

Napisali, że nowy; czyli sprzedawca wstydzi się przyznać, że "refrubished"? Trochę naciągnę budżet, ale miałby nową baterię...

Zauważyłem też taki, większy, ale lżejszy. Ale pewnie coś za coś.

www.olx.pl/oferta/laptop-lenovo-z510-i7-...i-CID99-IDhz1WZ.html

ale jak na używany, to może lepiej coś z wyższej półki?

Zaloguj się Zaloguj się
  Reply Quote
ZbynioK

O:Używany laptop mobilny 2 mies., 2 tygodni(e) temu  
Lenovo Z510 najwydajniejszy. Yoga też wygląda ciekawie. Della bym odrzucił.

Jeśli chodzi o procesory niskonapięciowe to mniej więcej core i7 niskonapięciowy = core i5 normalny. Przy założeniu że ta sama klasa - generacja.

Zaloguj się Zaloguj się
  Reply Quote
Do góryNowy wątekOdpowiedz

Strona do prawidłowego działania używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij