Forum o laptopach na WybieramLaptopa.pl - laptopy do gier i domu
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego
(1 wejść) 1 Gość
Artykuły - Komentarze do artykułów zamieszczonych w naszym serwisie.
W dół
TEMAT: Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego
blackwalk
Moderator
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego 6 lat(a), 8 mies. temu Oklaski: 26
** Komentarze do artykułu: Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego **

Zaloguj się Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Bogus

Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego 6 lat(a), 8 mies. temu  
Czy na tym komputerze da sie pograć w jakieś nowe tytuły czy raczej to niemożliwe ??

Zaloguj się Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
blackwalk
Moderator
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego 6 lat(a), 8 mies. temu Oklaski: 26
Witam,

Konfiguracja raczej z góry skazuję na porażkę uruchamianie nowych gier i nawet trochę starszych tytułów.

Jest to typowy laptop do internetu, pakiety biurowego itd..

Zaloguj się Zaloguj się
bolo

Asus K53U-SX152 Tani laptop do użytku domowego 5 lat(a), 11 mies. temu  
kupiłem, wgrałem W7 i smiga, bardzo fajny sprzęt ale nie wiem czy ds się na nim w coś grać, ja używam do wszystkiego prócz gier i jest super.bardzo ładny ma żywo, błyszcząca matryca, ładne guziki itouchpad, wysoka jakość plastików.polecam

Zaloguj się Zaloguj się
Do góry

Strona do prawidłowego działania używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij