Forum o laptopach na WybieramLaptopa.pl - laptopy do gier i domu
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Gdzie warto naprawiać laptopy oraz które miejsca należy omijać.
W dółNowy wątekOdpowiedz
TEMAT: spalona karta sieciowa?
karolina

spalona karta sieciowa? 5 lat(a), 2 mies. temu  
Witajcie,
błagam Was o pomoc.... z góry mówię, że jestem zielona w temacie technicznym dotyczącym laptopów. Problem polega na tym, że najmożliwiej spaliła mi sie karta sieciowa. Po prostu podłaczam lapka pod kabel i widnieje info "kabel sieciowy odłączony". Reszta komp działa na tym kablu bez problemów, także niestety wina lezy po stronie mojego laptopa.
zatem moje pytania są nastepujące:
czy to na pewno wina karty sieciowej czy czegoś innego? mog e to jakoś sprawdzić?
jeśli karty, to co mogę w takim wypadku zrobić? da się ją jakoś wymienić? Nie mam pojęcia jaka to karta, czy jest z czymś zintegrowana czy nie... jedyne co wiem to, że laptop to HP Comaq 610 Intel Core 2 Duo T5870 (jeśli to robi jakies znaczenie).
Szukałam w necie info aby znaleźć cokolwiek na ten temat ale niestety nic....

Zaloguj się Zaloguj się
  Reply Quote
karolina

O:spalona karta sieciowa? 5 lat(a), 2 mies. temu  
przepraszam, nie zauważylam zakładki "problem ze sprzetem". Wątek przerzucam, a ten prosze o usunięcie.

Zaloguj się Zaloguj się
  Reply Quote
Do góryNowy wątekOdpowiedz

Strona do prawidłowego działania używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij